Belka
Poniedziałek, 21 Stycznia 2019   imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Czarny Tydzień w MOPSie! Dębica dołączyła do protestu

 
Czarny Protest w dębickim MOPS-ie. Pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej dołączyli do ogólnopolskiej akcji. Przez cały tydzień nosili emblematy i ciemne ubrania dając tym samym wyraz swojego sprzeciwu wobec lekceważeniu ich przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej a także w celu realizacji dawno przedłożonych postulatów pracowniczych. Czarny tydzień w jest kolejną akcją poprzez którą pracownicy MOPS-u chcą zwrócić uwagę na realia pracy w ich zawodzie. Protesty rozpoczęła Ogólnopolska Pikieta Pracowników Pomocy Społecznej, która odbyła się 12 października w Warszawie. Przedstawiciele związków zawodowych dębickiej placówki nie chcieli rozmawiać z mediami.

 


Debicatv
 
Data pliku video: 2018-11-23, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat dębicki – powiat w województwie podkarpackim z siedzibą w Dębicy, w skład którego  wchodzą gminy: Brzostek. Dębica, Pilzno,  Czarna, Jodłowa i Żyraków.

  Powiat ma charakter rolniczo – przemysłowy (64% powierzchni powiatu zajmują użytki rolne); najbardziej liczącymi się przedsiębiorstwami są: Firma Oponiarska DĘBICA S.A oraz Fabryka Farb i Lakierów „Śnieżka” S.A. w Brzeźnicy.

  Na ternie powiatu dębickiego fukcjonują 3 rezerwaty przyrody (,,Kamera” - w gminie Brzostek, ,,Słotwina” – w gminie Pilzno, ,,Torfy” -  w gminie Czarna) oraz 2 parki krajobrazowe (Czarnorzecko – Strzyżowski Park Krajobrazowy i Park Krajobrazowy Pasma Brzanki).

  Przez powiat przebiega autostrada A4 oraz 2 drogi krajowe - DK nr 94, oraz DK nr 73.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola