Belka
Poniedziałek, 21 Stycznia 2019   imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Czy dojdzie do poszerzenia granic Dębicy? Rokosz i Szewczyk są na TAK

 
Poszerzenie granic Dębicy. Taki pomysł pojawił się podczas gminnej sesji, na której obecny był burmistrz Mariusz Szewczyk. Wójt Stanisław Rokosz dał do zrozumienia, że nie widzi przeciwskazań do rozmów w tym temacie i wierzy w dobry dialog z włodarzem miasta. Pomysł wójta Stanisława Rokosza o poszerzeniu granic Dębicy nikogo nie zdziwił z racji okoliczności, w jakich został wypowiedziany. Na obrady sesji Rady Gminy Dębica zaproszony został burmistrz wraz z przewodniczącym Rady Miejskiej. Obaj panowie, jako wyraz dobrej współpracy miasta z gminą Dębica otrzymali pamiątkowe statuetki. Czy dojdzie do poszerzenia granic Dębicy? Jeśli tak, to kiedy i jakie tereny wchodzą w grę? Na chwilę obecną nie mówi się jeszcze oficjalnie o żadnych konkretach. Zdaniem burmistrza Mariusza Szewczyka nic nie jest wykluczone. Według włodarza Dębicy pewne jest jednak, że wszelkie ostateczne decyzje w tej sprawie muszą zostać poprzedzone konsultacjami z mieszkańcami, a nawet referendum.

 


Debicatv
 
Data pliku video: 2018-04-11, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat dębicki – powiat w województwie podkarpackim z siedzibą w Dębicy, w skład którego  wchodzą gminy: Brzostek. Dębica, Pilzno,  Czarna, Jodłowa i Żyraków.

  Powiat ma charakter rolniczo – przemysłowy (64% powierzchni powiatu zajmują użytki rolne); najbardziej liczącymi się przedsiębiorstwami są: Firma Oponiarska DĘBICA S.A oraz Fabryka Farb i Lakierów „Śnieżka” S.A. w Brzeźnicy.

  Na ternie powiatu dębickiego fukcjonują 3 rezerwaty przyrody (,,Kamera” - w gminie Brzostek, ,,Słotwina” – w gminie Pilzno, ,,Torfy” -  w gminie Czarna) oraz 2 parki krajobrazowe (Czarnorzecko – Strzyżowski Park Krajobrazowy i Park Krajobrazowy Pasma Brzanki).

  Przez powiat przebiega autostrada A4 oraz 2 drogi krajowe - DK nr 94, oraz DK nr 73.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola