Belka
Środa, 19 Grudnia 2018   imieniny: Dariusz, Urban, Gabriela
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Dart Dębica

 
facebook.com/dartdebica/ Dart Dębica skupia środowisko darterskie głównie z gminy i miasta Dębica. Od 07.12.2014 gramy jako "Liga Steell Dart Dębica". Mamy na celu jak najszersze rozpropagowanie dyscypliny sportowej jaką jest dart. Dart Dębica stara się organizować cykliczne turnieje, w tym prestiżowe Grand Prix Dębicy oraz Mistrzostwa Dębicy. Co roku organizujemy indywidualną ligę steel darta zwaną potocznie przez darterów LSDD (Liga Steel Dart Dębica). W sezonie 2018 rozgrywki ligowe będą się odbywały w Pubie Przekręt na ul. Kolejowej. Wszystkich amatorów tego sportu serdecznie zapraszam do Pubu Przekręt, gdzie mamy idealne warunki do rozgrywania naszych potyczek darterskich.

 


SkyPhoto.Pl
 
Data pliku video: 2018-03-22, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat dębicki - powiat w województwie podkarpackim z siedzibą w Dębicy, w skład którego  wchodzą gminy: Brzostek. Dębica, Pilzno,  Czarna, Jodłowa i Żyraków.

  Powiat ma charakter rolniczo – przemysłowy (64% powierzchni powiatu zajmują użytki rolne); najbardziej liczącymi się przedsiębiorstwami są: Firma Oponiarska DĘBICA S.A oraz Fabryka Farb i Lakierów „Śnieżka” S.A. w Brzeźnicy.

  Na ternie powiatu dębickiego fukcjonują 3 rezerwaty przyrody (,,Kamera” - w gminie Brzostek, ,,Słotwina” – w gminie Pilzno, ,,Torfy” -  w gminie Czarna) oraz 2 parki krajobrazowe (Czarnorzecko – Strzyżowski Park Krajobrazowy i Park Krajobrazowy Pasma Brzanki).

  Przez powiat przebiega autostrada A4 oraz 2 drogi krajowe - DK nr 94, oraz DK nr 73.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola