Belka
Poniedziałek, 21 Stycznia 2019   imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

DEBATA KANDYDATÓW NA WÓJTA GMINY DĘBICA

 
Kto zostanie nowym Wójtem Gminy Dębica? Kto jest lepszym kandydatem na fotel włodarza Gminy? Adam Pieniążek – kandydat Prawa i Sprawiedliwości oraz Stanisław Rokosz – obecny Wójt Gminy Dębica wzięli udział w DEBACIE PTVR KANDYDATÓW NA WÓJTA GMINY DĘBICA na antenie Polskiej Telewizji Regionalnej w sieci Multimedia Polska oraz w Internecie pod adresem ptvr.pl Po kilku pytaniach „na rozgrzewkę” ze znajomości gminy, w zasadniczej części DEBATY zapytaliśmy Kandydatów między innymi o pomysły na dalszy rozwój gospodarczy i pozyskiwanie kolejnych inwestorów, o możliwość obniżenia podatków dla przedsiębiorców, szansę na budowę nowych żłobków i przedszkoli, budowę nowych dróg i obiektów sportowych oraz perspektywy rozwoju Uzdrowiska w Latoszynie. Najciekawszym fragmentem DEBATY była możliwość wzajemnego zadawania sobie pytań przez Kandydatów na Wójta Gminy Dębica. DEBATA KANDYDATÓW NA WÓJTA GMINY DĘBICA W TELEWIZJI PTVR w sieci Multimedia Polska S.A. oraz na portalu ptvr.pl Polska Telewizja Regionalna PTVR – zawsze blisko Ciebie i Twoich Spraw PTVR - TWOJA TELEWIZJA REGIONALNA Z DĘBICY 24 – godziny na dobę.

 


Redakcja PTVR
 
Data pliku video: 2018-10-29, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat dębicki – powiat w województwie podkarpackim z siedzibą w Dębicy, w skład którego  wchodzą gminy: Brzostek. Dębica, Pilzno,  Czarna, Jodłowa i Żyraków.

  Powiat ma charakter rolniczo – przemysłowy (64% powierzchni powiatu zajmują użytki rolne); najbardziej liczącymi się przedsiębiorstwami są: Firma Oponiarska DĘBICA S.A oraz Fabryka Farb i Lakierów „Śnieżka” S.A. w Brzeźnicy.

  Na ternie powiatu dębickiego fukcjonują 3 rezerwaty przyrody (,,Kamera” - w gminie Brzostek, ,,Słotwina” – w gminie Pilzno, ,,Torfy” -  w gminie Czarna) oraz 2 parki krajobrazowe (Czarnorzecko – Strzyżowski Park Krajobrazowy i Park Krajobrazowy Pasma Brzanki).

  Przez powiat przebiega autostrada A4 oraz 2 drogi krajowe - DK nr 94, oraz DK nr 73.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola