Belka
Niedziela, 16 Grudnia 2018   imieniny: Albina, Zdzisław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

DEBATA WYBORCZA KANDYDATÓW NA BURMISTRZA DĘBICY

 
DEBATA KANDYDATÓW NA BURMISTRZA DĘBICY z udziałem: Tomasza Gorczycy reprezentującego Komitet Wyborczy Wyborców „Pomysł na Dębicę oraz na Powiat Dębicki”, Mateusza Kutrzeby - kandydata Prawa i Sprawiedliwości, Piotra Michonia-reprezentującego Koalicję Obywatelską Ziemi Dębickiej oraz Mariusza Szewczyka – obecnego burmistrza miasta oraz kandydata na burmistrza reprezentującego własny Komitet Wyborczy Wyborców Mariusza Szewczyka na antenie 24 -godzinnego programu Polskiej Telewizji Regionalnej PTVR w sieci Multimedia Polska oraz w Internecie na ptvr.pl Jeżeli chcesz bliżej poznać osoby ubiegające się o fotel włodarza miasta oglądaj PTVR.

 


Redakcja PTVR
 
Data pliku video: 2018-10-10, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat dębicki – powiat w województwie podkarpackim z siedzibą w Dębicy, w skład którego  wchodzą gminy: Brzostek. Dębica, Pilzno,  Czarna, Jodłowa i Żyraków.

  Powiat ma charakter rolniczo – przemysłowy (64% powierzchni powiatu zajmują użytki rolne); najbardziej liczącymi się przedsiębiorstwami są: Firma Oponiarska DĘBICA S.A oraz Fabryka Farb i Lakierów „Śnieżka” S.A. w Brzeźnicy.

  Na ternie powiatu dębickiego fukcjonują 3 rezerwaty przyrody (,,Kamera” - w gminie Brzostek, ,,Słotwina” – w gminie Pilzno, ,,Torfy” -  w gminie Czarna) oraz 2 parki krajobrazowe (Czarnorzecko – Strzyżowski Park Krajobrazowy i Park Krajobrazowy Pasma Brzanki).

  Przez powiat przebiega autostrada A4 oraz 2 drogi krajowe - DK nr 94, oraz DK nr 73.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola