Belka
Środa, 12 Grudnia 2018   imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Dębica wspiera najzdolniejszych – stypendia sportowe i artystyczne rozdane

 
10 edycja wręczania stypendiów sportowych i artystycznych za nami. W tym roku ilość docenionych była rekordowa. Z roku na rok liczba przyznawanych grantów stale rośnie. W porównaniu do pierwszej edycji ilość dostrzeżonych przez miasto uczniów podwoiła się. Po dziesięciu przedstawicieli sportu i dziedzin artystycznych będzie w tym roku korzystało z comiesięcznego wsparcia finansowego. Mamy w naszym mieście bardzo liczne grono młodych, uzdolnionych ludzi. Cieszy fakt, że ich starania i codzienne wyrzeczenia związane z rozwijaniem własnej pasji są zauważane przez władze miasta. Miejmy nadzieje, że tak jak dotychczas liczba przyznawanych stypendiów będzie rosnąć, a młodzi dębiczanie będą dzięki temu pozytywnie zmotywowani do dalszej podróży za własnymi marzeniami. Fundusze stypendialne z pewnością w jakiejś części pomogą im rozwijać swój talent i osiągać kolejne sukcesy.

 


Debicatv
 
Data pliku video: 2018-09-25, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat dębicki - powiat w województwie podkarpackim z siedzibą w Dębicy, w skład którego  wchodzą gminy: Brzostek. Dębica, Pilzno,  Czarna, Jodłowa i Żyraków.

  Powiat ma charakter rolniczo – przemysłowy (64% powierzchni powiatu zajmują użytki rolne); najbardziej liczącymi się przedsiębiorstwami są: Firma Oponiarska DĘBICA S.A oraz Fabryka Farb i Lakierów „Śnieżka” S.A. w Brzeźnicy.

  Na ternie powiatu dębickiego fukcjonują 3 rezerwaty przyrody (,,Kamera” - w gminie Brzostek, ,,Słotwina” – w gminie Pilzno, ,,Torfy” -  w gminie Czarna) oraz 2 parki krajobrazowe (Czarnorzecko – Strzyżowski Park Krajobrazowy i Park Krajobrazowy Pasma Brzanki).

  Przez powiat przebiega autostrada A4 oraz 2 drogi krajowe - DK nr 94, oraz DK nr 73.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola