Belka
Poniedziałek, 21 Stycznia 2019   imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Jest rekord! 15 Turniej Kibiców Wisłoki Dębica dla Domu Dziecka Hanka

 
Rekord na jubileusz! Kibice Wisłoki Dębica zagrali w piłkę dla Domu Dziecka "Hanka" po raz XV. Dzięki ich zaangażowaniu z roku na rok pula środków rośnie. W tej edycji zebrali ponad 31 tys. zł! Na turnieju jak zwykle nie zabrakło sympatyków biało-zielonych i oczywiście dzieciaków. Prezenty i coroczne rekordy to efekt wielkiej mobilizacji kibiców. Akcja już dawno poszerzyła kręgi i wyszła poza Dębicę. Wszystkim koordynuje i dopina na ostatni guzik Kacper Bieszczad. Na XV Turnieju Kibiców Wisłoki Dębica dla Domu Dziecka "Hanka" atrakcji nie zabrakło. W piłkarskich rozgrywkach udział wzięło 10 zespołów, ale poza boiskiem również wiele się działo. Najmłodsi, wspólnie z dziewczynami z Team Event malowali pierniki i ubierali choinki w biało-zielone barwy.

 


Debicatv
 
Data pliku video: 2018-12-19, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat dębicki - powiat w województwie podkarpackim z siedzibą w Dębicy, w skład którego  wchodzą gminy: Brzostek. Dębica, Pilzno,  Czarna, Jodłowa i Żyraków.

  Powiat ma charakter rolniczo – przemysłowy (64% powierzchni powiatu zajmują użytki rolne); najbardziej liczącymi się przedsiębiorstwami są: Firma Oponiarska DĘBICA S.A oraz Fabryka Farb i Lakierów „Śnieżka” S.A. w Brzeźnicy.

  Na ternie powiatu dębickiego fukcjonują 3 rezerwaty przyrody (,,Kamera” - w gminie Brzostek, ,,Słotwina” – w gminie Pilzno, ,,Torfy” -  w gminie Czarna) oraz 2 parki krajobrazowe (Czarnorzecko – Strzyżowski Park Krajobrazowy i Park Krajobrazowy Pasma Brzanki).

  Przez powiat przebiega autostrada A4 oraz 2 drogi krajowe - DK nr 94, oraz DK nr 73.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola