Belka
Poniedziałek, 21 Stycznia 2019   imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Karty rabatowe dla OSP na zakup paliw

Data publikacji: 2018-12-27, Data modyfikacji: 2018-12-30
A A AWydrukDrukuj  
 
27 grudnia 2018 roku w sali szkoleniowej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 w Dębicy miało miejsce uroczyste przekazanie kart rabatowych PKN Orlen na zakup paliw przez druhów z jednostek ochotniczych straży pożarnych należących do krajowego sytemu ratowniczo-gaśniczego. Karty rabatowe zostały wręczone prezesom i naczelnikom poszczególnych jednostek OSP z powiatu dębickiego przez komendanta powiatowego PSP w Dębicy mł. bryg. Marcina Radzika oraz prezesa Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Dębicy druha Władysława Radzika. Program obejmuje druhów w wieku 18-65 lat, będących w stałej gotowości operacyjnej, posiadających aktualne badania lekarskie i szkolenie podstawowe OSP. Do programu zostało zakwalifikowanych 292 druhów spośród 14 jednostek OSP należących do KSRG. ZOBACZ ZDJĘCIA          

Pełna treść wiadomości na: straz-debica.net/index.php/aktualnosci2/uroczystosci2/582-karty-rabatowe-dla-osp-na-zakup-paliw
straz-debica.net, Źródło artykułu: straz-debica.net
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat dębicki – powiat w województwie podkarpackim z siedzibą w Dębicy, w skład którego  wchodzą gminy: Brzostek. Dębica, Pilzno,  Czarna, Jodłowa i Żyraków.

  Powiat ma charakter rolniczo – przemysłowy (64% powierzchni powiatu zajmują użytki rolne); najbardziej liczącymi się przedsiębiorstwami są: Firma Oponiarska DĘBICA S.A oraz Fabryka Farb i Lakierów „Śnieżka” S.A. w Brzeźnicy.

  Na ternie powiatu dębickiego fukcjonują 3 rezerwaty przyrody (,,Kamera” - w gminie Brzostek, ,,Słotwina” – w gminie Pilzno, ,,Torfy” -  w gminie Czarna) oraz 2 parki krajobrazowe (Czarnorzecko – Strzyżowski Park Krajobrazowy i Park Krajobrazowy Pasma Brzanki).

  Przez powiat przebiega autostrada A4 oraz 2 drogi krajowe - DK nr 94, oraz DK nr 73.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola