Belka
Środa, 12 Grudnia 2018   imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

OCR Team Dębica na testach w Olimp Labs

 
Ośrodek Badawczo-Rozwojowy firmy Olimp Labs zaprosił do współpracy lokalną grupę OCR Team. Podczas zaplanowanych spotkań zawodnicy będą poddawani testom sprawnościowym. Pomoże to w sprawdzeniu działania nowego suplementu dedykowanego sportowcom . Zawodnicy OCR-u z entuzjazmem podchodzą do projektu zaproponowanego przez Olimp. Jest to dla nich nowe, ciekawe doświadczenie, a kto wie, może wypracowane efekty pozwolą im w przyszłych zawodach osiągnąć jeszcze lepsze wyniki. OCR Team Dębica to grupa ludzi, których połączyła pasja do trenowania i startowania w biegach z przeszkodami. Zawodnicy dają przykład, że wysiłek fizyczny nie musi być męczącą koniecznością a świetną zabawą w gronie przyjaciół. Spróbuj i Ty!

 


Debicatv
 
Data pliku video: 2018-10-04, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat dębicki – powiat w województwie podkarpackim z siedzibą w Dębicy, w skład którego  wchodzą gminy: Brzostek. Dębica, Pilzno,  Czarna, Jodłowa i Żyraków.

  Powiat ma charakter rolniczo – przemysłowy (64% powierzchni powiatu zajmują użytki rolne); najbardziej liczącymi się przedsiębiorstwami są: Firma Oponiarska DĘBICA S.A oraz Fabryka Farb i Lakierów „Śnieżka” S.A. w Brzeźnicy.

  Na ternie powiatu dębickiego fukcjonują 3 rezerwaty przyrody (,,Kamera” - w gminie Brzostek, ,,Słotwina” – w gminie Pilzno, ,,Torfy” -  w gminie Czarna) oraz 2 parki krajobrazowe (Czarnorzecko – Strzyżowski Park Krajobrazowy i Park Krajobrazowy Pasma Brzanki).

  Przez powiat przebiega autostrada A4 oraz 2 drogi krajowe - DK nr 94, oraz DK nr 73.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola