Belka
Poniedziałek, 21 Stycznia 2019   imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Pokazy sygnalizacji, pozorowany wyjazd alarmowy - KP i JRG 1 PSP Dębica

 
JRG 1 PSP Dębica czyli pierwsza część prezentacji sprzętu dębickich strażaków, oczywiście według schematu jak wcześniej prezentuje jedynie pokazy sygnalizacji świetlno-dźwiękowych pojazdów będących na wyposażeniu KP PSP i JRG 1 PSP oraz pozorowany wyjazd alarmowy trzech zastępów. Więcej materiałów tradycyjnie na kanale Krystiana: youtube.com/user/Lancut112 oraz na profilu Podkarpacie998: facebook.com/Podkarpacie998/ W ciągu najbliższych kilku dni ukażę się także podobny materiał z JRG 2. Pogoda starała się pokrzyżować plany jak tylko mogła. Nieprzejezdne drogi czy nagłe awarie sprzętu. Na szczęście udało się wszystko sprawnie przeprowadzić. Na filmie nagrania z aparatu oraz telefonu. Podczas prezentacji sygnalizacji dwóch przed ostatnich pojazdów wystąpiły małe problemy z dźwiękiem związane z uruchamianiem nagrywania dźwięku poprzez zestaw słuchawkowy, psikus ze względu na pogodę. Serdeczne podziękowania dla Komendanta Powiatowego PSP w Dębicy za zgodę na przeprowadzenie sesji zdjęciowej oraz zmianie trzeciej za poświęcony czas, pomoc w realizacji sesji oraz przekazane wszelkie nam informacje dotyczące wyposażenia.

 


Jaslo112
 
Data pliku video: 2019-01-05, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat dębicki – powiat w województwie podkarpackim z siedzibą w Dębicy, w skład którego  wchodzą gminy: Brzostek. Dębica, Pilzno,  Czarna, Jodłowa i Żyraków.

  Powiat ma charakter rolniczo – przemysłowy (64% powierzchni powiatu zajmują użytki rolne); najbardziej liczącymi się przedsiębiorstwami są: Firma Oponiarska DĘBICA S.A oraz Fabryka Farb i Lakierów „Śnieżka” S.A. w Brzeźnicy.

  Na ternie powiatu dębickiego fukcjonują 3 rezerwaty przyrody (,,Kamera” - w gminie Brzostek, ,,Słotwina” – w gminie Pilzno, ,,Torfy” -  w gminie Czarna) oraz 2 parki krajobrazowe (Czarnorzecko – Strzyżowski Park Krajobrazowy i Park Krajobrazowy Pasma Brzanki).

  Przez powiat przebiega autostrada A4 oraz 2 drogi krajowe - DK nr 94, oraz DK nr 73.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola