Belka
Poniedziałek, 21 Stycznia 2019   imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Ponad 3 tysiące Młodych na 12. Synaju w Dębicy

 
Muzyka, taniec, śpiew i przede wszystkim modlitwa, czyli… 12 Synaj w Dębicy. Na tegoroczne spotkanie młodych w parafii Miłosierdzia Bożego w Dębicy przyjechało ponad 3 tysiące osób z całej diecezji tarnowskiej. „Mapa serca. Młodzi ludzie, wiara i rozeznanie powołania” – to hasło tegorocznego zjazdu. Było zawiązanie wspólnoty, świadectwo, adoracja i spowiedź. Młodzi uczestniczyli również w Eucharystii pod przewodnictwem bpa Andrzeja Jeża.Wiele emocji wzbudził kardynał Luis Antonio Tagle, który nawiązał głęboki dialog z młodzieżą. Filipiński duchowny doskonale wiedział, jak dotrzeć do serc i umysłów obecnych na spotkaniu. Tegoroczne spotkanie młodych w kościele Miłosierdzia Bożego W Dębicy śmiało można określić mianem głębokiego duchowego przeżycia. Nie brakowało uśmiechu, życzliwości i zabawnych opowieści. „Czytajcie Biblie, słuchajcie sumienia, serca oraz dobrych, życzliwych ludzi wokół” – te słowa kardynała Luisa Antonio Tagle z pewnością pozostaną w pamięci nastolatków na długo.

 


Debicatv
 
Data pliku video: 2018-09-18, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   




  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat dębicki – powiat w województwie podkarpackim z siedzibą w Dębicy, w skład którego  wchodzą gminy: Brzostek. Dębica, Pilzno,  Czarna, Jodłowa i Żyraków.

  Powiat ma charakter rolniczo – przemysłowy (64% powierzchni powiatu zajmują użytki rolne); najbardziej liczącymi się przedsiębiorstwami są: Firma Oponiarska DĘBICA S.A oraz Fabryka Farb i Lakierów „Śnieżka” S.A. w Brzeźnicy.

  Na ternie powiatu dębickiego fukcjonują 3 rezerwaty przyrody (,,Kamera” - w gminie Brzostek, ,,Słotwina” – w gminie Pilzno, ,,Torfy” -  w gminie Czarna) oraz 2 parki krajobrazowe (Czarnorzecko – Strzyżowski Park Krajobrazowy i Park Krajobrazowy Pasma Brzanki).

  Przez powiat przebiega autostrada A4 oraz 2 drogi krajowe - DK nr 94, oraz DK nr 73.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola