Belka
Poniedziałek, 21 Stycznia 2019   imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Pożar wiaty w Chotowej

Data publikacji: 2018-09-11, Data modyfikacji: 2018-09-11
A A AWydrukDrukuj  
 
9 września 2018 r. Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Dębicy otrzymał zgłoszenie o pożarze w miejscowości Chotowa. Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono, iż pożarem objęta jest wiata wypełniona okrągłymi balami słomy. W chwili przybycia obiekt w całości objęty był ogniem. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, podaniu 6 prądów gaśniczych wody w natarciu na pożar, przemieszczeniu i przelaniu słomy z wykorzystaniem dwóch koparek. Zorganizowano także dowożenie wody z odległości około 4 km. Ponadto konieczna była częściowa rozbiórka elementów konstrukcji i dachu wiaty. W działaniach brało udział 10 strażaków PSP oraz 48 strażaków OSP z gminy Czarna – łącznie 15 samochodów ratowniczych. ZOBACZ ZDJĘCIA

Pełna treść wiadomości na: straz-debica.net/index.php/aktualnosci2/akcje2/559-pozar-wiaty-w-chotowej
straz-debica.net, Źródło artykułu: straz-debica.net
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat dębicki – powiat w województwie podkarpackim z siedzibą w Dębicy, w skład którego  wchodzą gminy: Brzostek. Dębica, Pilzno,  Czarna, Jodłowa i Żyraków.

  Powiat ma charakter rolniczo – przemysłowy (64% powierzchni powiatu zajmują użytki rolne); najbardziej liczącymi się przedsiębiorstwami są: Firma Oponiarska DĘBICA S.A oraz Fabryka Farb i Lakierów „Śnieżka” S.A. w Brzeźnicy.

  Na ternie powiatu dębickiego fukcjonują 3 rezerwaty przyrody (,,Kamera” - w gminie Brzostek, ,,Słotwina” – w gminie Pilzno, ,,Torfy” -  w gminie Czarna) oraz 2 parki krajobrazowe (Czarnorzecko – Strzyżowski Park Krajobrazowy i Park Krajobrazowy Pasma Brzanki).

  Przez powiat przebiega autostrada A4 oraz 2 drogi krajowe - DK nr 94, oraz DK nr 73.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola