Belka
Środa, 12 Grudnia 2018   imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Trening OCR w FiveFit Dębica | MNP vlog 006

 
Relacja z treningu w sali FiveFit Fitness gdzie ćwiczy OCR Team Dębica. Sala wyposażona jest w podstawowe i dość rzadko spotykane w tego typu miejscach przeszkody: - kółka - można robić prawie 3-metrowe swingi :) - low rig, - podwieszona drabinka, - liny, - multirig, - kulki aka wisienki (świetny trening pod przeszkody Barbarian i Runmageddon) - nunczaka - kołkownica - Salmon Ladder zwana u nas drabiną Salomona :) - Dragon tail I wszelkie możliwe kombinacje powyższych - jest gdzie potrenować :) Polecam zaglądnąć na trening :) Dzięki Krzysztof za zaproszenie :) Co tydzień we czwartek film z nowymi technikami pokonywania przeszkód, nie chcesz przeoczyć - zastanów się nad subem :) youtube.com/channel/UC1TcqK7KYoT4kbLhHnpvN6Q?sub_confirmation=1 Metody na przeszkody - cykl poradników - sposoby i techniki jak pokonać przeszkody na biegach ocr: youtube.com/watch?v=Gg6tou5s-ck&list=PLao5jzzkCdeiqTonmwKIsAZ6lv-N4WmY8 FB - relacje, teksty, wrażenia: web.facebook.com/jay.ro.idzie.na.spartana/ STG Niepołomice: web.facebook.com/stgniepolomice/

 


Jerzy Ro
 
Data pliku video: 2018-09-18, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat dębicki – powiat w województwie podkarpackim z siedzibą w Dębicy, w skład którego  wchodzą gminy: Brzostek. Dębica, Pilzno,  Czarna, Jodłowa i Żyraków.

  Powiat ma charakter rolniczo – przemysłowy (64% powierzchni powiatu zajmują użytki rolne); najbardziej liczącymi się przedsiębiorstwami są: Firma Oponiarska DĘBICA S.A oraz Fabryka Farb i Lakierów „Śnieżka” S.A. w Brzeźnicy.

  Na ternie powiatu dębickiego fukcjonują 3 rezerwaty przyrody (,,Kamera” - w gminie Brzostek, ,,Słotwina” – w gminie Pilzno, ,,Torfy” -  w gminie Czarna) oraz 2 parki krajobrazowe (Czarnorzecko – Strzyżowski Park Krajobrazowy i Park Krajobrazowy Pasma Brzanki).

  Przez powiat przebiega autostrada A4 oraz 2 drogi krajowe - DK nr 94, oraz DK nr 73.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola