Belka
Poniedziałek, 17 Grudnia 2018   imieniny: Olimpia, Lukasz, Jolanta
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wielkie emocje i dobra zabawa - Turniej Piłki Siatkowej Sołectw Gminy Dębica

 
Te zawody chociaż amatorskie dostarczyły wielu wrażeń. W czternastym Turnieju Piłki Siatkowej Sołectw Gminy Dębica zmierzyło się dziewięć drużyn. W trzech trzyzespołowych grupach zmierzyli się siatkarze z Latoszyna, Głobikowej, Pustkowa, Brzeźnicy, Stobiernej, Podgrodzia, Pustkowa-Krownic, Braciejowej oraz Zawady. Wszystkie zespoły do gry o puchar Wójta Gminy Dębica, Przewodniczącego Rady Gminy Dębica oraz Dyrektora Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji podeszły z wielką wolą zwycięstwa i z nadziejami na końcowy sukces. Głośno i emocjonująco było nie tylko na parkiecie, ale również na trybunach. Osoby, które nie zdecydowały się na grę, nie szczędziły gardeł w kibicowaniu swoim drużynom. W zawodach zwyciężyli siatkarze z Pustkowa. Drugie miejsce zajęła Głobikowa, a trzecie Brzeźnica. Turniej Piłki Siatkowej Sołectw Gminy Dębica to nie tylko sportowa rywalizacja, ale przede wszystkim wspaniała przyjazna atmosfera. Jak można było się przekonać jest to również doskonała okazja do integracji wszystkich uczestników oraz zawierania nowych znajomości.

 


Debicatv
 
Data pliku video: 2018-03-20, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat dębicki – powiat w województwie podkarpackim z siedzibą w Dębicy, w skład którego  wchodzą gminy: Brzostek. Dębica, Pilzno,  Czarna, Jodłowa i Żyraków.

  Powiat ma charakter rolniczo – przemysłowy (64% powierzchni powiatu zajmują użytki rolne); najbardziej liczącymi się przedsiębiorstwami są: Firma Oponiarska DĘBICA S.A oraz Fabryka Farb i Lakierów „Śnieżka” S.A. w Brzeźnicy.

  Na ternie powiatu dębickiego fukcjonują 3 rezerwaty przyrody (,,Kamera” - w gminie Brzostek, ,,Słotwina” – w gminie Pilzno, ,,Torfy” -  w gminie Czarna) oraz 2 parki krajobrazowe (Czarnorzecko – Strzyżowski Park Krajobrazowy i Park Krajobrazowy Pasma Brzanki).

  Przez powiat przebiega autostrada A4 oraz 2 drogi krajowe - DK nr 94, oraz DK nr 73.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola