Belka
Środa, 12 Grudnia 2018   imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Dębica się Zmienia - 40 lat minęło… Przedszkole nr 8 w Dębicy zburzone!

 
Po blisko 40 latach wysłużony budynek Miejskiego Przedszkola nr 8 w Dębicy zniknął z krajobrazu miasta. Miejsce, w którym wielu dębiczan rozpoczynało swoją ścieżkę edukacji zburzono. Już tylko wspomnienia pozostały z długoletniej historii. Dalszy jej rozdział właśnie się rozpoczyna. Tuż obok, w nowoczesnym obiekcie. Nowa placówka przy ul. Szkolnej ma stać się wizytówką miasta. Na parterze dwukondygnacyjnego budynku utworzono żłobek z kolorowymi salami zabaw i sypialniami dla dzieci. Na piętrze natomiast znalazły się przedszkolne sale dydaktyczne i sala wielofunkcyjna. W planach jest również stworzenie okazałego ogrodu.

 


Debicatv
 
Data pliku video: 2018-07-23, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat dębicki - powiat w województwie podkarpackim z siedzibą w Dębicy, w skład którego  wchodzą gminy: Brzostek. Dębica, Pilzno,  Czarna, Jodłowa i Żyraków.

  Powiat ma charakter rolniczo – przemysłowy (64% powierzchni powiatu zajmują użytki rolne); najbardziej liczącymi się przedsiębiorstwami są: Firma Oponiarska DĘBICA S.A oraz Fabryka Farb i Lakierów „Śnieżka” S.A. w Brzeźnicy.

  Na ternie powiatu dębickiego fukcjonują 3 rezerwaty przyrody (,,Kamera” - w gminie Brzostek, ,,Słotwina” – w gminie Pilzno, ,,Torfy” -  w gminie Czarna) oraz 2 parki krajobrazowe (Czarnorzecko – Strzyżowski Park Krajobrazowy i Park Krajobrazowy Pasma Brzanki).

  Przez powiat przebiega autostrada A4 oraz 2 drogi krajowe - DK nr 94, oraz DK nr 73.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola