Belka
Poniedziałek, 17 Grudnia 2018   imieniny: Olimpia, Lukasz, Jolanta
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Siatkarze z Nagawczyny zwycięzcami Gminnej Ligi Amatorskiej Piłki Siatkowej GLAPS Gminy Dębica

 
Perełka Nagawczyna wygrała Gminną Ligę Amatorskiej Piłki Siatkowej „GLAPS” Gminy Dębica. Finały i zakończenie dziewiątej już edycji rozgrywek odbyło się na hali sportowej Zespołu Szkół w Pustkowie-Osiedlu. W tym sezonie liga przybrała nieco inny kształt, a cały trwający od listopada sezon podzielono na fazę zasadniczą oraz play-off. W zawodach wzięło udział pięć drużyn. W Pustkowie-Osiedlu rozegrano mecze o trzecie i pierwsze miejsce. Po wygranej z Absolwentem Podgrodzie brązowe medale zdobyły Orły z Paszczyny. W finale zagrała natomiast Perełka Nagawczyna z PKS Team. Mecz był niezwykle wyrównany i emocjonujący, a o końcowym wyniku musiał zdecydować piąty set. Szala zwycięstwa przechylała się a to na korzyść jednej, a to na korzyść drugiej drużyny. W tie-breaku 16-14 wygrali siatkarze z Nagawczyny i to właśnie oni otrzymali główną nagrodę. Zresztą pamiątkowe dyplomy, puchary i piłki otrzymały również inne drużyny. Organizatorem dziewiątej, jak i wszystkich wcześniejszych edycji ligi „GLAPS” był Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Gmina Dębica.

 


Debicatv
 
Data pliku video: 2018-04-18, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat dębicki - powiat w województwie podkarpackim z siedzibą w Dębicy, w skład którego  wchodzą gminy: Brzostek. Dębica, Pilzno,  Czarna, Jodłowa i Żyraków.

  Powiat ma charakter rolniczo – przemysłowy (64% powierzchni powiatu zajmują użytki rolne); najbardziej liczącymi się przedsiębiorstwami są: Firma Oponiarska DĘBICA S.A oraz Fabryka Farb i Lakierów „Śnieżka” S.A. w Brzeźnicy.

  Na ternie powiatu dębickiego fukcjonują 3 rezerwaty przyrody (,,Kamera” - w gminie Brzostek, ,,Słotwina” – w gminie Pilzno, ,,Torfy” -  w gminie Czarna) oraz 2 parki krajobrazowe (Czarnorzecko – Strzyżowski Park Krajobrazowy i Park Krajobrazowy Pasma Brzanki).

  Przez powiat przebiega autostrada A4 oraz 2 drogi krajowe - DK nr 94, oraz DK nr 73.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola